Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu i Studium Teatralnego przy Stowarzyszeniu Pax w Poznaniu. Wcześniej ukończyła Państwowe Liceum Muzyczne w Poznaniu w klasie fletu (dyplom muzyka instrumentalisty). W czasie studiów współpracowała z Wielkopolską Orkiestrą Symfoniczną w Poznaniu,
wykonując m.in. partię Adeli z Zemsty nietoperza J. Straussa i Cherubina z Wesela Figara W. A. Mozarta. Zadebiutowała na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu partią Królowej Nocy w przedstawieniu Czarodziejskiego fletu W. A. Mozarta pod dyrekcją Wojciecha Michniewskiego.
Od roku 1987 jest solistką Teatru Muzycznego w Łodzi. Występowała w przedstawieniach operetek (Zemsta nietoperza, Wiedeńska krew i Baron cygański J. Straussa, Orfeusz w piekle i Piękna Helena J. Offenbacha, Wiktoria i jej huzar i Bal w Savoyu P. Ábráhama, Kraina uśmiechu F. Lehára), musicali (Skrzypek na dachu J. Bocka, Me and My Girl N. Gaya, Człowiek z La Manchy M. Leigha), wodewilu Porwanie Sabinek F. Schönthana i J. Tuwima, a także w przedstawieniach dla dzieci (Królowa śniegu, Kopciuszek, Śpiąca królewna, Pinokio, Smurfowisko, Czarnoksiężnik z krainy Oz) oraz w wielu koncertach i rewiach.
Współpracowała z Teatrem Wielkim w Poznaniu (Hudł w Skrzypku na dachu J. Bocka i Mi w Krainie uśmiechu F. Lehára), Operą Nova w Bydgoszczy (Królowa Nocy w Czarodziejskim flecie W.A. Mozarta) ,z którą odbyła tournée po Niemczech), Operą Krakowską (także Królowa Nocy w Czarodziejskim flecie, pod dyrekcją Rubena Silvy), Operą Śląską w Bytomiu (Adela w Zemście nietoperza J. Straussa – również tournée po Niemczech, w tym występ w Schiller Theater), Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy (Odgłosy wiosny J. Straussa), Filharmonią Częstochowską (utwory W. A. Mozarta i G. Rossiniego). Z Teatrem Muzycznym w Łodzi wielokrotnie występowała na zagranicznych scenach ,a także w Salach Koncertowych: w Berlinie, Monachium, Frankfurcie nad Menem, Bonn i wielu innych.
Wystąpiła na letnim Festiwalu „Ogrody Wiednia” w Antoninie i w cyklu Koncertów zatytułowanych „ Trzy Soprany” Jej wykonanie cavatiny Rozyny z Cyrulika sewilskiego wykorzystała Telewizja Polska w odcinku filmowego cyklu Kompozytorzy, poświęconemu G. Rossiniemu. W roku 1997 za osiągnięcia artystyczne otrzymała nagrodę Wojewody Łódzkiego a w 2011 roku uhonorowana została Odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.